Suur inimkeha atlas

25,00  sis. KM

19 laos

Tootekood: 9789985970096 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Inimkeha on võrreldud tuhandeid detaile sisaldava äärmiselt keeruka masinaga, mille käigushoidmise eest kannab hoolt elutegevuseks vajalikke aineid sünteesiv keemialabor ning organismi kui terviku laitmatut toimimist reguleerib arvutile sarnanev närvisüsteem. Kuigi teadmised inimkehas toimuvast on tänapäeval juba väga laiahaardelised, on lahendamata küsimuste hulk endiselt suur ning alati võib ette tulla üllatusi ja ootamatusi.

Iga elusolend peab ellujäämiseks, kasvamiseks ja paljunemiseks täitma mitmeid keerukaid ülesandeid, millega toimetulek eeldab vastava elundisüsteemi ehk elundkonna olemasolu. Elundkonnad täidavad oma ülesandeid tihedas vastastikuses koostöös. Anatoomia uurib organismi elundkondade kaupa. Teadmised anatoomiast ja organismi talitlust käsitlevast füsio-loogiast loovad meile avaramad võimalused iseenda ja oma lähedaste terviseprobleemide mõistmiseks ja elukvaliteedi parandamiseks.

Raamat on mõeldud laiale lugejaskonnale. Detailsed illustratsioonid, joonised ja selgitavad tekstid muudavad selle vajalikuks kõigile neile, kes on huvitatud oma keha tundmaõppimisest, selle eest hoolitsemisest ja oma tervise säilitamisest. Ühtlasi on raamatusse püütud kaasata põnevat lugemismaterjali, mis võiks pakkuda huvi kõigile pereliikmetele. Loodame, et lisaks uute teadmiste omandamisele kujuneb raamatu lugemine ka kasulikuks ja meeldivaks ajaviiteks.

ISBN 9789985970096
ILMUMISAASTA 2017
KEEL eestikeelne
FORMAAT Pehmekaaneline
LEHEKÜLGI 298 lk

Lisainfo

Kaal 0,4 kg
Mõõtmed 30 × 24 × 1,3 cm
ISBN

9789985970096

lk

298